
Намет чотиримісний універсальний Tramp Lite Camp 4 пісочний Легкий компактний намет для походів, кемпінгу та риболовлі
5 551 ₴
- Готово до відправки
- Код: TLT-022-sand
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет чотиримісний універсальний Tramp Lite Camp 4 пісочний Легкий компактний намет для походів, кемпінгу та риболовлі»
Чотиримісний універсальний туристичний намет Tramp Lite CAMP 4
Призначений для туристичних походів і відпочинку на природі у весняний, літній і осінній час.
Особливості:
Двошаровий намет з двома входами
Два входи і два тамбура
Входи спального відділення продубльовані москітною сіткою
Основний тамбур збільшеного розміру
Два вентиляційних клапана
Всі шви проклеєні
Характеристики:
Вага: 4,4 кг
Розміри: 250 х 390 х 140 см.
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Розмір в упаковці: 22 x 56 x 21 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Пісочний |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 4.4 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 56 см |
| Ширина в упаковке | 22 см |
| Висота в упаковці | 21 см |
- Ціна: 5 551 ₴








