Тент Totem Privat (душ/туалет)
Кемпінговий тент для установки душу або туалету.
Може використовуватися під час кемпінгового відпочинку, на дачі та на різних виїздних заходах під відкритим небом.
Особливості:
- Два вентиляційних вікна у куполі
- Дві сітчасті кишені для туалетних дрібниць
- Знімна підлога з терпаулинга.
Характеристики:
Матеріал тенту: 100% поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм в. ст.
Дно: армований терпаулинг 10000 мм в. ст.
Розміри: 150х150х225 см.
Каркас: Fiberglass 9,5 мм
Вага: 2,3 кг
Розмір в упаковці: 12x68x12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Тип виробу | Тент |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 12 см |
| Ширина в упаковке | 68 см |
| Висота в упаковці | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 548 ₴











