
Намет чотиримісний Totem Hurone 4 (V2) (великий двохкімнатний намет для походів, кемпінгу та риболовлі)
7 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTTT-025
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет чотиримісний Totem Hurone 4 (V2) (великий двохкімнатний намет для походів, кемпінгу та риболовлі)»
Чотиримісний кемпінговий двокімнатний намет Totem Hurone.
Розділений на 2 окремих житлових відсіки просторим наскрізним тамбуром, де можна зручно розмістити речі, зібратися з друзями в негоду і навіть розмістити кемпінговий стіл і кілька стільців.
Висота тамбура 200 см дозволяє вільно стояти на весь зріст.
Оптимальне рішення для компанії з 4 осіб або для сімейного відпочинку - ви зможете розмістити дітей в окремій кімнаті, але при цьому цілком їх контролюючи.
Особливості:
- Двошаровий кемпінговий намет з двома входами і великим тамбуром
- Входи всіх спальних відділень продубльовані москітною сіткою
- Два спальних відділення
- Два великих вентиляційних вікна в торцевих стінках
- Всі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в ст
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: фіберглас 11 мм+ сталь 16 мм
Розмір: 490 х 220 х 200 см.
Вага: 7,3 кг.
Розмір в упаковці: 20 x 62 x 26 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 7.3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Діаметр | 11 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 62 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 26 см |
- Ціна: 7 120 ₴




