
Намет туристичний Tramp Brest 6 (V2) Для походів, риболовлі та військового використання
14 605 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRT-083
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет туристичний Tramp Brest 6 (V2) Для походів, риболовлі та військового використання»
Двокімнатний намет Brest 6
розрахований на комфортне розміщення 6 осіб, які, завдяки двом окремим входам та великому тамбуру, не будуть заважати один одному.
Окремі входи в спальне відділення в наметі продубльовані москітними сітками, і ви зможете спати спокійно, не боячись, що ваш сон потривожать набридливі комахи.
Свіже повітря у спальнях забезпечують два великих вентиляційних вікна, теж захищених від проникнення комарів і мошок.
Тент намету обладнаний спідницею. І, якщо ваш пікнік наздожене злива, спідниця захистить його від попадання води всередину приміщення.
Забезпечувати сухість у наметі покликані і шви – всі вони проклеєні спеціальною водовідштовхувальною стрічкою.
Чистоту в наметі Tramp Brest 6 гарантує знімна підлога в тамбурі – ви зможете роззуватися в «коридорчику», не розносячи бруд по всьому намету, а в разі необхідності – випрати підлогове покриття.
Намет Tramp Brest 6 зроблений з міцних, легких та якісних матеріалів.
Верхній шар виконаний з 100% поліестеру з покриттям Dry Tech, здатного «вистояти» навіть при сильному дощі (3500 мм на добу).
Внутрішній шар - 100% нейлон, який практично не мажеться і дозволяє приміщенням «дихати», перешкоджаючи виникненню духоти.
Дно - терпаулінг (армований поліпропілен), стійкий до механічних пошкоджень.
Легкість намету Tramp Brest 6 забезпечується також каркасом, зробленим з склопластика і сталі.
Двошаровий кемпінговий намет Tramp Brest 6 з двома входами і великим тамбуром
Входи спальних відділень продубльовані москітними сітками
Тент намету обладнаний спідницею
У намету 2 великих вентиляційних вікна
Всі шви намету Tramp Brest 6 проклеєні
Знімна підлога в тамбурі
Захисна спідниця
Характеристики:
Кількість місць: 6
Тент: 100% Поліестер 75D/190T Dry Tech PU 4000 мм в ст
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Каркас: Durapol 11мм + сталь 16 мм
Розмір: 585 х 220 см
Дно: армований поліетилен (терпаулінг)
Кількість входів: 2
Кількість тамбурів: 1
Вага: 14 кг
Розмір спального місця: 180 х 220 см +180 х 220 см
Розмір тамбура: 215 х 210 см
Висота: 160 см
Висота тамбура: 200 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 14 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Діаметр | 11 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 14 605 ₴






