
Намет-шатер Tramp Lite Mosquito green альтанка туристична з москітною сіткою для кемпінгу та дачі
8 811 ₴
- Готово до відправки
- Код: TLT-033.04
Шатро тент з москітною сіткою Tramp Lite Mosquito green
Шатро Tramp Lite Mosquito являє собою великий шестигранний кемпінговий тент-намет на міцному сталевому каркасі.
Якщо вам в поході необхідно десь розмістити кухню або їдальню кают-компанію для збору мешканців туристичного табору, дана модель – ідеальний варіант.
Розмір намету 3.5 метра на 4.7, висота - 2.25 метра, що дозволяє стояти високій дорослій людині в повний зріст не згинаючись.
Тент оснащений по периметру протимоскітною сіткою, завдяки чому ви будете надійно укриті від докучливих комах.
У літню спеку Mosquito чудово вентилюється.
Шви добре загерметизовані термозбіжною стрічкою, що забезпечує захист від вологи.
Тому навіть у випадку дощу ваш намет абсолютно не постраждає.
Матеріал, з якого виготовлений тент, просочений спеціальним складом, що запобігає розповсюдженню вогню.
Тент-намет міцно кріпиться до металевих стійок, розташованих по периметру і має два входи .
Для установки або розбирання тенту Mosquito вам знадобиться мінімум часу.
Конструкція каркасу не передбачає згинальних елементів, які з часом мають властивість руйнуватися.
Радимо Вам також звернути увагу на схожі намети в нашій колекції: особливо на модель Tramp Mosquito LUX (V2) з додатковою підлогою, що підстьобується, стійками для пологів над входами і більш високими показниками водонепроникненності тканини.
Особливості :
Намет-шатер з двома входами
Тент обладнаний спідницею
Зручні великі розміри
Протимоскітна сітка і убираючий захист від дощу
Ідеальний для відпочинку на відкритому повітрі в літній час, рятує від легкої негоди, сонця і комах
Характеристики
Тент: 100% Поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в ст.
Колір: зелений
Каркас: сталь 16 мм
Вага: 9,5 кг
Розмір: 370*430*225 см.
Розмір в упаковці: 23x78x30 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 9.5 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Діаметр | 16 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 430 см |
| Ширина | 370 см |
| Висота | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 23 см |
| Ширина в упаковке | 78 см |
| Висота в упаковці | 30 см |
- Ціна: 8 811 ₴








