
Намет-шатер Tramp Bungalow Lux (V2) альтанка туристична з москітною сіткою для кемпінгу та дачі
9 095 ₴
- Немає в наявності
- Код: TRT-085
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет-шатер Tramp Bungalow Lux (V2) альтанка туристична з москітною сіткою для кемпінгу та дачі»
Tramp Bungalow LUX (V2) являє собою чотиригранний кемпінговий тент-намет на міцному сталевому каркасі.
Якщо вам в поході необхідно десь розмістити кухню або кают-компанію для збору мешканців туритического табору, дана модель – ідеальний варіант.
Розмір намету 3 на 3 метри висота - 2.25 метра, що дозволяє стояти високій дорослій людині в повний зріст не згинаючись.
Тент оснащений по периметру протимоскітною сіткою, завдяки чому ви будете надійно укриті від докучливих комах.
У літню спеку Bungalow LUX (V2) чудово вентилюється.
Шви добре загерметизовані термозбіжною стрічкою, що забезпечує захист від вологи. Тому навіть у випадку дощу ваш намет абсолютно не постраждає.
Матеріал, з якого виготовлений тент, просочений спеціальним складом, що запобігає розповсюдженню вогню.
Тент-намет міцно кріпиться до металевих стійок, розташованих по периметру і має два входи.
Для пологів дверей передбачені додаткові стійки із сталі.
Для установки або розбирання тенту Bungalow LUX (V2) вам знадобиться мінімум часу.
Конструкція каркаса не передбачає елементів, що згинаються, які з часом мають властивість руйнуватися.
Рекомендуємо Вам звернути увагу на схожі моделі: більш просторий шестигранний тент Tramp Mosquito LUX
Особливості:
Зовнішнє розташування каркаса, чотиригранна форма
Тканина намету стійка до ультрафіолетового випромінювання.
Тканина намету має просочення, що затримує поширення вогню.
Тент обладнаний спідницею
Зручні великі розміри
Знімна підлога з терпаулінгу
Додаткові стійки висотою 200 см для навісу над входом – 2 шт.
Стінки із протимоскітної сітки продубльовані тканиною на блискавці
Усі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер 75D/190T Rip-Stop PU 5000 мм. в. ст.
Каркас: сталь 19 мм
Кількість входів: 2
Колір: зелений
Дно: армований терпаулінг 10000 мм ст. ст.
Вага: 13,4 кг
Розмір: 430 х 370 х 225 см.
Розмір в упаковці: 20 x 80 x 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Тент |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 13.4 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Діаметр | 19 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 430 см |
| Ширина | 370 см |
| Висота | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 80 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Риболовля та Полювання|Кемпінг|Універсальна |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Сезонність | весна -літо-осінь |
| Розташування каркаса | зовнішнє |
- Ціна: 9 095 ₴





