
Тент Tramp 6 х 6 (водонепроникний тент від дощу, сонцю та вітру)
4 253 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-103
+380 (67) 585-37-06
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тент похідний Tramp Tent 6x6 м.
Тент призначений для захисту від дощу, сонця і вітру.
По всьому периметру вшиті петлі для кріплення розтяжок .
Точки кріплення петель посилені вставками з тканини.
Набір шнурів-розтяжок в комплекті.
Характеристики:
Вага : 2.3 кг
Матеріал тенту: 100% Поліестер 75D/190T Taffeta PU 4000 мм в. ст.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Тент |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 600 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Кемпінг|Рибалка і Полювання|Вело та мото туризм|Піший та гірський туризим|Універсальна |
| Сезонність | весна -літо - осінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 253 ₴





