
Тент водонепроникний Tramp 4 х 6 м (тент від дощу, сонця та вітру)
3 060 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-102
+380 (67) 585-37-06
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тент похідний Tramp Tent 4 x 6 м.
Тент призначений для захисту від дощу, сонця і вітру.
По всьому периметру вшиті петлі для кріплення розтяжок.
Точки кріплення петель посилені вставками з тканини.
Набір шнурів-розтяжок в комплекті.
Характеристики:
Вага: 1,6 кг
Матеріал тенту: 100% Поліестер 75D/190T Taffeta PU 4000 мм в. ст.
ВЕЛИКИЙ ВИБІР НАМЕТІВ ЗІ ЗНИЖКАМИ ДИВИТИСЯ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Тент |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 1.6 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 060 ₴



