
Тент Tramp Tent 3 х 3 camo UTRT-100 (водонепроникний тент від дощу, сонцю та вітру)
1 634 ₴
- Немає в наявності
- Код: UTRT-100-camo
+380 (67) 585-37-06
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тент похідний Tramp Tent 3 x 3
Тент призначений для захисту від дощу, сонця і вітру.
По всьому периметру вшиті петлі для кріплення розтяжок.
Точки кріплення петель посилені вставками з тканини.
Набір шнурів-розтяжок в комплекті.
Характеристики:
Вага : 0,7 кг
Матеріал тенту: 100% Поліестер 75D/190T Taffeta PU 4000 мм в. ст.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Тент |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 0.7 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Кемпінг|Рибалка і Полювання|Вело та мото туризм|Піший та гірський туризим|Універсальна |
| Сезонність | весна -літо - осінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634 ₴





