
Тент зі стійками Tramp Lite Tent green UTLT-034 (водонепроникний тент від дощу, сонцю та вітру)
1 965 ₴
- Немає в наявності
- Код: UTLT-034
Тент Lite Tent green
Дана модель стане ідеальним рішенням для відпочинку на повітрі в літній час і з легкістю врятує Вас від легкої негоди або жаркого сонця.
Тент Lite Tent green має спеціальне просочення, що захищає його від ультрафіолетового випромінювання, вітру, дощу і перешкоджає поширенню вогню.
Тент Lite Tent green — це зручний тент із стійками, який простий в установці і не займаючи багато місця, здатний надати мандрівникам просторий внутрішній простір.
Особливості:
Конструкція тенту влаштована таким чином, що забезпечується максимальне поглинання сонячних променів і утворюється постійна тінь незалежно від розташування моделі.
Характеристики:
Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T Dry Tech WR PU 3000
Каркас: сталь 16 мм
Розмір: 440 x 440 см.
Вага: 2.3 кг
Висота стійок: 230 см.
Колір: зелений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Тент |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Кількість дуг | 2 |
| Діаметр | 16 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 440 см |
| Ширина | 440 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Кемпінг|Рибалка і Полювання|Вело та мото туризм|Піший та гірський туризим|Універсальна |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Сезонність | весна -літо |
- Ціна: 1 965 ₴








