Подарунок

Намет туристичний 3-х містний Time Eco Canyon 3 Plus
4 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4820211101251
+380 (67) 585-37-06
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 195 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет туристичний 3-х містний Time Eco Canyon 3 Plus»
Характеристики:
Код товару: 4820211101251
Бренд: Time Eco® (Україна)
Форма: півсфера
К-ть місць: 3-містна
К-ть входів: 1 вхід
Тамбур: є
Матеріал верху: поліестер 190T з прогумованим покриттям
Матеріал підлоги: поліетилен 120 гр/м2
Матеріал каркаса: скловолокно
Опірність осіданням: 2 000 мл
Колір: зелений
Довжина: 110+210 см.
Ширина: 180 см.
Висота: 130/125 см.
Товщина каркаса: Ø7,9 мм.
Кількість каркасних прутів: 3 шт.
Вага: 3 кг.
Упаковка: чохол
Розміри чохла (Ø*Д): 12*60 см.
Вага в упаковці: 3,3 кг.
Гарантія: 6 місяців
Країна-виробник товару: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Кемпінгові |
| Колір | Зелений |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість кімнат | 1 |
| Тип виробу | Намет |
| Розмір в упаковці | |
| Ширина в упаковке | 60 см |
| Висота в упаковці | 12 см |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Вага | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 190 ₴











