
Намет туристичний двомісний Time Eco Forest-2
1 439 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4820211101268
+380 (67) 585-37-06
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Форма: півсфера
Кількість місць: 2-місний
Кількість входів: 1 вхід
Матеріал верху: поліестер 180T з прогумованим покриттям
Матеріал підлоги: поліестер 120 гр/м2
Матеріал каркасу: скловолокно
Опірність опадам: 1 000 мл
Колір: сірий; хакі
Довжина: 205 см.
Ширина: 150 см.
Висота: 105 см.
Товщина каркасу: Ø7,9 мм.
Кількість каркасних прутів: 2 шт.
Вага: 2,2 кг.
Упаковка: чохол
Розміри чохла (Ø*Д): 12*55 см.
Вага в упаковці: 2,3 кг.
Гарантія: 6 місяців
Країна-виробник товару: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
Характеристики
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 2.2 кг |
| Основні | |
| Виробник | Time Eco |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Колір | Хакі |
| Призначення | Кемпінгові |
| Тип виробу | Намет |
| Стан | Новий |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 55 см |
| Висота в упаковці | 12 см |
| Ширина в упаковке | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 439 ₴






