
Намет двомісний універсальний Tramp Scout 2 (v2) Для походів, риболовлі та військового використання
5 126 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-055
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет двомісний універсальний Tramp Scout 2 (v2) Для походів, риболовлі та військового використання»
Універсальний двомісний туристичний намет Tramp SCOUT 2 (V2) - простий у встановленні, гарно вентильована модель з внутрішнім розташуванням каркаса, двома входами і двома тамбурами.
Призначення: піший та гірський туризм, риболовля, відпочинок на природі.
Час використання: весна літо осінь.
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження вогню
- Два вентиляційних клапана
- Світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- Всі шви проклеєні
- Ідеальний для туристичних походів у весняний, літній і осінній час
Характеристики:
Вага: 3,7 кг
Місткість: 2
Тент: 100% Поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм в ст
Внутрішній матеріал намета: 100% дихаючий поліестер
Матеріал дна: 100% Поліестер 75D/190T 8000 мм в ст
Каркас: Durapol 8,5 мм
Розміри: 250 х 220 х 120 см
Розмір в упаковці: 15 x 62 x 16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.7 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 62 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
- Ціна: 5 126 ₴











